Firma

Jesteśmy firmą, dla której granice wyznacza tylko nasza wyobraźnia.

Firma Markis Trans Sp. z o.o. zajmuje się głównie transportem i spedycją towarów na terenie Polski, jak również całej Europy.

Dodatkowymi możliwościami naszej firmy jest składowanie i przeładunek towarów. Posiadane środki transportu pozwalają nam na transport dowolnych towarów w zależności od potrzeb naszych klientów.

Wszystkie nasze auta są monitorowane przez system GPS.

Firma nasza powstała w roku 1998, od ponad 10 lat działamy na rynku co pozwoliło poznać potrzeby klientów i dostosować się do rynku tak aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.

Dla naszej firmy najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów.

Misja

Misją naszego przedsiębiorstwa jest zapewnianie naszym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług oraz zagwarantowanie zadowolenia w każdej dziedzinie naszej działalności. Znajomość tematyki w branży transportowej daje możliwość zaoferowania naszym klientom serwisu, jaki w zupełności współgra z ich wyobrażeniami i oczekiwaniami.

Terminowość, jakość, niezawodność i sympatia we wzajemnych kontaktach to przesłanki, które przyświecają nam w codziennej pracy. Bezwzględnie przestrzegamy zasady, że w pełni zadowolony klient, jest jej spełnieniem.

Dążymy do optymalnego wykorzystania naszej wiedzy i doświadczenia, by nasz Klient zawsze miał poczucie, iż w naszej firmie jest traktowany wyjątkowo.

W naszej działalności kierujemy się takimi wartościami jak:

  • zaangażowanie
  • budowanie bliskich i długofalowych relacji z kontrahentami
  • najwyższa jakość świadczonych usług
  • dążenie do zadowolenia kontrahentów na każdym poziomie działalności firmy
  • ciągły rozwój przez zdobywanie wiedzy i analizę doświadczeń

Wizja

"W biznesie zawsze buduje się przyszłość, a przeszłość jest bazą, z której się wychodzi."

W swojej działalności dążymy do stania się wzorem w jakości świadczonych usług na światowym poziomie, doceniając wartość naszych Klientów.
W 2016r. otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu: najdynamiczniej rozwijających się firm 2016r.

ZAUFALI NAM: